Aktuality

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT

 

 

Scan

 

Aktualizace Návrhu priorit a cílů rozvoje vzdělávání v rámci projektu MAP II

Projekt MAP II - Návrh priorit a cílů je aktuálně předáván do konzultačního procesu – připomínkování široké veřejnosti. V případě návrhů na úpravu priorit a cílů zašlete Vaše připomínky na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , do 20.5.2022. Návrh priorit a cílů naleznete pod odkazem Aktualizace návrhu priorit a cílů / květen 2022 - MAS MOST Vysočiny,o.p.s.

Vyhlášení výzvy v rámci PRV

MAS MOST Vysočiny připravuje již 8.výzvu z Programu rozvoje venkova

Výzva bude vyhlášena v průběhu měsíce února 2022 a to v celkové dotaci 9 934 596,-Kč. Finanční prostředky budou rozděleny do následujících 5 Fichí – Zemědělská prvovýroba, Podpora zpracování zemědělských produktů, Nezemědělské podnikání, Lesnictví, Mateřské a základní školy. V případě dotazů se obracejte na pracovníka pro PRV   (viz Kontakty). 

 

 

Webinář s Lenkou Bínovou

V úterý 7. září proběhl pro pedagogické pracovníky mateřských škol webinář s Lenkou Bínovou na téma Začlenění dítěte do prostředí mateřské školy aneb Aby se start podařil. Záznam ke shlédnutí zde.

Výstava KUTILOVÉ ukončena

Výstava byla k 16. 7. ukončena. Děkujeme za Váš velký zájem :)

 

Zveme Vás na výstavu dřevěných výrobků dětí a žáků z MŠ a ZŠ Velkomeziříčska a Bítešska. Z krabic dřevěných odřezků děti vytvořily vesničky, stromy, vláčky, ptačí budky a mnoho dalších krásných objektů. Výrobky jsou ke zhlédnutí ve výstavní síni Jupiter clubu ve všední dny od 14. 6. do 16. 7. 2021 od 8 do 14 hodin, ve středu do 16 hodin.

Kutilové

Záznam semináře Mgr. Bínové na téma školní zralosti dětí

Na níže uvedeném odkazu lze zhlédnout webinář Ve školce mi bylo fajn, ale budu školákem na téma školní zralosti budoucích prvňáčků lektorky Mgr. Lenky Bínové.

https://www.youtube.com/watch?v=VGyKNijdMSc

Probíhá příjem žádostí do 7. výzvy PRV

Do 1. dubna je otevřen příjem žádostí do 7. výzvy PRV. Podrobné informace naleznete zde. Pro konkrétní informace volejte pro Fiche 1 a 2 – Ing. Jitka Kočí, tel.: 739 673 472, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Fiche 7 – Mgr. Zuzana Syslová, tel.: 770 146 071, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí