Aktuality

Webinář s Lenkou Bínovou

V úterý 7. září proběhl pro pedagogické pracovníky mateřských škol webinář s Lenkou Bínovou na téma Začlenění dítěte do prostředí mateřské školy aneb Aby se start podařil. Záznam ke shlédnutí zde.

Výstava KUTILOVÉ ukončena

Výstava byla k 16. 7. ukončena. Děkujeme za Váš velký zájem :)

 

Zveme Vás na výstavu dřevěných výrobků dětí a žáků z MŠ a ZŠ Velkomeziříčska a Bítešska. Z krabic dřevěných odřezků děti vytvořily vesničky, stromy, vláčky, ptačí budky a mnoho dalších krásných objektů. Výrobky jsou ke zhlédnutí ve výstavní síni Jupiter clubu ve všední dny od 14. 6. do 16. 7. 2021 od 8 do 14 hodin, ve středu do 16 hodin.

Kutilové

Záznam semináře Mgr. Bínové na téma školní zralosti dětí

Na níže uvedeném odkazu lze zhlédnout webinář Ve školce mi bylo fajn, ale budu školákem na téma školní zralosti budoucích prvňáčků lektorky Mgr. Lenky Bínové.

https://www.youtube.com/watch?v=VGyKNijdMSc

Probíhá příjem žádostí do 7. výzvy PRV

Do 1. dubna je otevřen příjem žádostí do 7. výzvy PRV. Podrobné informace naleznete zde. Pro konkrétní informace volejte pro Fiche 1 a 2 – Ing. Jitka Kočí, tel.: 739 673 472, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Fiche 7 – Mgr. Zuzana Syslová, tel.: 770 146 071, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Omezení provozu kanceláře MAS

V návaznosti na stávající situaci s covid-19 oznamuje MOST Vysočiny, o.p.s. omezení konzultačních hodin na pondělí a středu od 8 do 12 hodin po předchozím objednání. Omezení provozu se týká také Mikroregionu Velkomeziříčsko-Bítešsko, platí do odvolání.

Standardizace MAS

MOST Vysočiny, o.p.s. podala dne 24.9.2020 Žádost o kontrolu dodržování standardů MAS dle pokynů Ministerstva pro místní rozvoj. Splnění podmínek standardizace je podmínkou pro podání žádosti o podporu strategie komunitně vedeného místního rozvoje pro nové programové období 2021-2027, na které již MAS pracuje. V rámci přípravy na programové období 2021-2027 bylo nezbytné aktualizovat základní dokumenty MAS

První Standardizací prošla MAS MOST Vysočiny úspěšně v roce 2015, která byla předpokladem pro podání strategie komunitně vedeného místního rozvoje pro programové období 2014-2020.

REGIONY SOBĚ!

Regiony Sobě „Silní lidé dělají silný region!“ - to je motto kampaně REGIONY SOBĚ na podporu lokální ekonomiky, kterou vytvořila Národní síť Místních akčních skupin ČR. V rámci kampaně byl vytvořen web www.regionysobe.cz, na kterém mohou lokální producenti sdílet svoji nabídku s místními obyvateli nebo turisty. Vznikla tak unikátní databáze toho nejlepšího, co české regiony nabízí, a co je potřeba podpořit a zachovat. PRO PŘIHLÁŠENÍ SVÉHO PODNIKU JE NUTNÉ VYPLNIT KARTU PRODUCENTA A DOLOŽIT PROPAGAČNÍ FOTOGRAFIE, KTERÉ ZAŠLETE NA MOST Vysočiny, o.p.s., tj. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , popř. na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Změna výzvy č. 7 MAS MOST Vysočiny-IROP-Řízení rizik II

Upozorňujeme na změnu Výzvy č. 7 MAS MOST Vysočiny-IROP-Řízení rizik II

(viz Výzvy-Otevřené výzvy-IROP)

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí