Aktuality

PRV otevřelo 7. výzvu

Přes Portál farmáře jsou od 22. 2. přijímány žádosti do 7. výzvy PRV (Fiche Zemědělská prvovýroba, Potravinářství, Mateřské a základní školy). Vzhledem k epidemiologické situaci si termín na osobní konzultaci k projektovým záměrům rezervujte telefonicky či emailem: Fiche 1 a 2 – Ing. Jitka Kočí, tel.: 739 673 472, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Fiche 7 – Mgr. Zuzana Syslová, tel.: 770 146 071, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vzrůstající agresivita u dětí předškolního věku - Mgr. Bínová

Vzrůstající agresivita u dětí předškolního věku a mladšího školního věku – Mgr. Lenka Bínová

odkaz na záznam z webináře: https://youtu.be/lAef8MNRyao

Omlouváme se za chybějící začátek záznamu, z technických důvodů se jej nepodařilo nahrát.

 

Omezení provozu kanceláře MAS

V návaznosti na stávající situaci s covid-19 oznamuje MOST Vysočiny, o.p.s. omezení konzultačních hodin na pondělí a středu od 8 do 12 hodin po předchozím objednání. Omezení provozu se týká také Mikroregionu Velkomeziříčsko-Bítešsko, platí do odvolání.

Standardizace MAS

MOST Vysočiny, o.p.s. podala dne 24.9.2020 Žádost o kontrolu dodržování standardů MAS dle pokynů Ministerstva pro místní rozvoj. Splnění podmínek standardizace je podmínkou pro podání žádosti o podporu strategie komunitně vedeného místního rozvoje pro nové programové období 2021-2027, na které již MAS pracuje. V rámci přípravy na programové období 2021-2027 bylo nezbytné aktualizovat základní dokumenty MAS

První Standardizací prošla MAS MOST Vysočiny úspěšně v roce 2015, která byla předpokladem pro podání strategie komunitně vedeného místního rozvoje pro programové období 2014-2020.

REGIONY SOBĚ!

Regiony Sobě „Silní lidé dělají silný region!“ - to je motto kampaně REGIONY SOBĚ na podporu lokální ekonomiky, kterou vytvořila Národní síť Místních akčních skupin ČR. V rámci kampaně byl vytvořen web www.regionysobe.cz, na kterém mohou lokální producenti sdílet svoji nabídku s místními obyvateli nebo turisty. Vznikla tak unikátní databáze toho nejlepšího, co české regiony nabízí, a co je potřeba podpořit a zachovat. PRO PŘIHLÁŠENÍ SVÉHO PODNIKU JE NUTNÉ VYPLNIT KARTU PRODUCENTA A DOLOŽIT PROPAGAČNÍ FOTOGRAFIE, KTERÉ ZAŠLETE NA MOST Vysočiny, o.p.s., tj. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , popř. na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Změna výzvy č. 7 MAS MOST Vysočiny-IROP-Řízení rizik II

Upozorňujeme na změnu Výzvy č. 7 MAS MOST Vysočiny-IROP-Řízení rizik II

(viz Výzvy-Otevřené výzvy-IROP)

Pozvánka na seminář 6. výzvy PRV

UPOZORNĚNÍ!!    Seminář k 6. výzvě PRV proběhne 7. května ve 13 hodin. Z důvodu nařízených opatření je povinné přihlášení, povolený počet účastníků 8 osob. V platnosti zůstávají individuální konzultace.

Číst dál: Pozvánka na seminář 6. výzvy PRV

SOUTĚŽ !!!

Soutěž o nejlepší vyrobenou deskovou hru

 

Soutěž pořádá MOST Vysočiny o.p.s. v rámci projektu „MAP II rozvoje vzdělávání v ORP Velké Meziříčí, reg. č. projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009959“.

Do soutěže se mohou přihlásit pouze žáci základní školy zapojené do projektu MAP II v ORP Velké Meziříčí.

 

Pravidla soutěže

 1. Soutěž je určena pro žáky od 1. do 9. třídy ZŠ.

 2. Do soutěže se mohou přihlásit 2 – 4 členné týmy, tým musí tvořit spolužáci z jedné třídy (nikoli z různých tříd). Pro malotřídní školy platí, že spolužákem jsou děti z jedné třídy, na věku nezáleží.

 3. Tým vymyslí a vyrobí svoji originální deskovou hru včetně sepsání jejích pravidel.

 4. Hotovou hru s pomocí vyučujícího zašlou/dodají na adresu MOST Vysočiny, o.p.s. (Náměstí 17, 594 01 Velké Meziříčí, budova JUPITER clubu).

 5. Ke hře nezapomeňte přiložit jména autorů, třídu a název školy, popř. kontakt na vyučujícího.

 6. V případě zjištění okopírovaného návrhu/plagiátorství bude tým pořadatelem ze soutěže vyloučen.

 7. Účastí v soutěži potvrzujete seznámení s jejími pravidly.

 8. Soutěž bude probíhat od 1. 2. 2020 do 31. 3. 2020.

 9. Vyhodnocení soutěže bude probíhat do 30. 4. 2020, o výsledku budeme informovat ředitele příslušné školy, popř. vyučujícího. Vítězný tým bude také uveřejněn na webových stránkách MOST Vysočiny.

 10. Organizátor zajistí předání výher osobně, popř. poštou, a to nejpozději do konce školního roku 2019/2020. Při nevyzvednutí/nepřevzetí výhry výhercem, výhra propadá ve prospěch pořadatele soutěže.

 

Výhry

 1. Vítězný tým obdrží pro sebe a celou svoji třídu vstupenky do VIDA parku v Brně.

 2. Vítězný tým navíc získá osobní dar v hodnotě 300 Kč.

 3. Všechny zúčastněné týmy obdrží drobný dárek.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností nás kontaktujte:

 

Jitka Kourková (tel.: 773 377 645, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Monika Bližňáková (tel.: 604 795 060, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

 

 

 

 docxPravidla - Soutěž o nejlepší vyrobenou deskovou hru

 

 

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí